CORONA

Niemiecka firma przodująca w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz armatury przemysłowej. Dostawca zabezpieczeń typu przerywacze płomieni i zawory oddechowe  m.in. dla rafinerii i baz paliwowych.

Niemiecki producent osprzętu elektrycznego dla obszarówniebezpiecznych.Skrzynki połączeniowe rozgałęźne ATEX, złącza wysokonapięciowe, wpusty kablowe, zaślepki Ex

Niemiecki producent pomp zębatych do tłoczenia cieczy o dużej lepkości. Na światowych rynkach działa od przeszło 75 lat.

 

Złacza wysokonapięciowe 

 

Kanadyjska firma Patton & Cooke od 1961 roku z powodzeniem działa w instalacjach górniczych, przy maszynach budowlanych,dźwigach, portach,statkach,kolei i wielu innych branżach.

Zakres produktów wynosi od 600 do 25.000 V, 145 do 500 amperów. Patton & Cooke projektuje i produkuje końcowe złączki kablowe, skrzynki połączeniowe oraz rozdzielacze. Są one wytwarzane w setkach różnych typów, takie jak liniowe i o wysokiej odporności dielektrycznej (600 V / mil), całkowicie zamkniętej, która może być stosowana w wodzie i jest odporna na działanie agresywnych chemikaliów.

Choć mamy standardową ofertę produktów,zespół inżynierów Patton & Cooke stale współpracuje z klientami, aby wspólnie rozwijać, dostosowywać i testować nowe produkty.

 

"CORONA"
Biuro Inżynieryjno-Handlowe

ul. Johna Baildona 16/27
40-115 Katowice
+48 32 255 53 53
+48 32 720 20 88
biuro@corona.org.pl