CORONA

Zabezpieczenia przeciwwybuchowe Potentat w dziedzinie systemów przeciwwybuchowych. Producent pasywnych(płyty bezpieczeństwa) i aktywnych systemów zabezpieczeń (systemy HRD)

Niemiecki producent pomp zębatych do tłoczenia cieczy o dużej lepkości. Na światowych rynkach działa od przeszło 75 lat.

Automatik pelletizing systems od dziesięcioleci znany jest z produkcji systemów granulacji najwyższej jakości oraz uznawany za lidera granulacji wodnej.

Zawory sprężynowe serii 60 i 80

 

Sprężynowe zawory bezpieczeństwa typu 81 znajdują zastosowanie w szerokiej gamie produktów, zakresów ciśnień i temperatur oraz do pracy na instalacjach gazowych, parowych i ciekłych. Pozwalają na utrzymanie szczelności nawet przy ciśnieniu bliskiemu ciśnienia otwarcia. Posiadają siedlisko z tworzywa obojętnego
Zawory serii 83 z siedliskiem elastomerowym idealnie nadają się do instalacji gazowych pracujących pod ciśnieniem zbliżonym do ciśnienia nastawy, do kontroli drogich lub zanieczyszczających produktów gazowych oraz do instalacji w których zrzut gazu lub cieczy jest wymuszany przez rozszerzalność termiczną.
Zawory typu 61 nadają się do instalacji gazowych gdzie wymagane jest niskie lub średnie ciśnienie otwarcia oraz do zabezpieczania instalacji przed efektami rozszerzalności termicznej. Mosiężna konstrukcja nadaje się do instalacji obsługujących dwutlenek węgla, gaz ziemny i inne opary.


 

 

 

 

 

 

 

"CORONA"
Biuro Inżynieryjno-Handlowe

ul. Johna Baildona 16/27
40-115 Katowice
+48 32 255 53 53
+48 32 720 20 88
biuro@corona.org.pl