CORONA

Zabezpieczenia przeciwwybuchowe Potentat w dziedzinie systemów przeciwwybuchowych. Producent pasywnych(płyty bezpieczeństwa) i aktywnych systemów zabezpieczeń (systemy HRD)

Szwajcarska firma, produkująca od 1928 roku pompy zębate. Od 2010 roku zjednoczona z firmą Automatik Plastics Machinery.

Automatik pelletizing systems od dziesięcioleci znany jest z produkcji systemów granulacji najwyższej jakości oraz uznawany za lidera granulacji wodnej.

Zawory Pilotowe

 

Zawory bezpieczeństwa z tak zwanym pilotem, oferowane przez firmę Anderson Greenwood Crosby mogą pracować w wyższym zakresie nastaw ciśnienia niż w przypadku zaworów sprężynowych. Czasami jeden zawór wyposażony w pilot może z powodzeniem zastąpić pięć sprężynowych zaworów bezpieczeństwa. Ponieważ zawory te nie posiadają sprężyny do utrzymania gniazda zaworu głównego w stanie zamkniętym w konstrukcji zaworu udało się znacznie ograniczyć jego wysokość. Zawory pilotowe znajdują szerokie zastosowanie w lądowym i morskim przemyśle przetwórstwa oleju i gazu (LNG, LPG, LIN, LOX), w zastosowaniach kriogenicznych, w przemyśle chemicznym i tym podobnym.

 

 

 

 

 

"CORONA"
Biuro Inżynieryjno-Handlowe

ul. Johna Baildona 16/27
40-115 Katowice
+48 32 255 53 53
+48 32 720 20 88
biuro@corona.org.pl