PRODUCENCI

LOGO FIKE

FIKE przeciwwybuchowe

Zabezpieczenia przeciwwybuchowe Potentat w dziedzinie systemów przeciwwybuchowych. Producent pasywnych(płyty bezpieczeństwa) i aktywnych systemów zabezpieczeń

LOGO VALWO

VALWO

Niemiecka firma przodująca w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz armatury przemysłowej. Dostawca zabezpieczeń typu przerywacze płomieni i zawory oddechowe m.in. dla rafinerii i baz paliwowych.

LOGO CROSBY

CROSBY

Amerykańska firma, działająca od 1847 r. Lider w branży technologii ciśnieniowych.
Od początku XXI w. działa w fuzji z firmą Anderson Greenwood.

LOGO MAAG

MAAG Pump

Szwajcarska firma, produkująca od 1928 roku pompy zębate. Od 2010 roku zjednoczona z firmą Automatik Plastics Machinery.

LOGO DUDEK

DUDEK Pumpen

Niemiecki producent pomp zębatych do tłoczenia cieczy o dużej lepkości. Na światowych rynkach działa od przeszło 75 lat.

LOGO AUTOMATIK

AUTOMATIK

Automatik pelletizing systems od dziesięcioleci znany jest z produkcji systemów granulacji najwyższej jakości oraz uznawany za lidera granulacji wodnej.

logo rst

RST Rabe-System-Technik und Vertriebs

Niemiecki producent takiej gamy produktów jak standardowe dławiki kablowe, wpusty kablowe EMC i Ex, rozwiązania wyrównujące ciśnienie, obudowy przemysłowe(od standardowych do przeznaczonych do stref zagrożonych wybuchem), systemy przewodów i akcesoria.

LOGO SPECTREX

Spectrex

Przez prawie 34 lat Firma Spectrex zasiada na fotelu lidera w dziedzinie wykrywania wycieków gazu oraz rozprzestrzeniania się ognia. Firma w swojej historii rozwinęła pierwsze na świecie detektory UV/IR oraz czujniki potrójnej detekcji (IR3).

LOGO SERGI


SERGI Transformer Protector

SERGI Transformer Protector jest francuską firmą posiadającą już ponad 60 lat doświadczenia na polu ochrony transformatorów. SERGI prowadziła intensywny program badawczy, który miał na celu poznanie i zrozumienie fizycznych zjawisk prowadzących do eksplozji transformatora.

Spotkajmy się!

"CORONA" Biuro Inżynieryjno-Handlowe
ul. Johna Baildona 16/27 , 40-115 Katowice

Zadzwoń do nas!

tel. +48 32 255 53 53
fax:+48 32 720 20 88
Serwis: +48 32 258 56 43

Napisz do nas!

Biuro: biuro@corona.org.pl
Serwis: serwis@corona.org.pl

Menu

© 2018 Copyright by CORONA Serwis | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności

czech_flag english_flagpoland_flagrussia_flag lithuania_flag