Płyty Bezpieczeństwa_panel_wybuchowy

Płyty Bezpieczeństwa


Płyty bezpieczeństwa zwane również klapami bezpieczeństwa, są najprostrzymi urządzeniami zabezpieczającymi przed wybuchem pyłu w instalacjach przemsyłowych. Do głównych zalet płyt bezpieczeństwa należy ich niezawodność oraz niskie koszty zakupu i eksploatacji w porównaniu z innymi systemami zabezpieczeń.

CORONA posiada w swojej ofercie bogaty wybór membran przeciwwybuchowych FIKE, dedykowanych dla wszystkich gałęzi przemysłu (również dla przemysłu spożywczego, dla którego posiadamy gamę produktów spełniających wysokie wymagania sanitarno – higieniczne, a ich unikalna konstrukcja pozwala na przystosowanie do procesów CIP i SIP).

PRODUKTY

Płyta Bezpieczeństwa, Panel Rozrywny CV

Płyta Bezpieczeństwa / Panel Rozrywny CV

Płyta Bezpieczeństwa / Panel Rozrywny Fike typu CV (prostokątna) jest membraną kompozytową (sst/tef/sst), wysoko wytrzymałościową.

Płyta bezpieczeństwa, klapa przeciwwybuchowa CV-S

Płyta bezpieczeństwa / klapa przeciwwybuchowa CV-S

Płyty bezpieczeństwa są koncepcją „słabego elementu” w instalacji, który jako pierwszy poddaje się w momencie wzrostu ciśnienia spowodowanego wybuchem (eksplozji).

Płyta bezpieczeństwa HI-CV

Płyta bezpieczeństwa HI-CV

Płyta Bezpieczeństwa Fike typu HI-CV (okrągła) jest membraną kompozytową (sst/tef/sst), wysoko wytrzymałościową. Membrany typu CV są płytami bezpieczeństwa lekkiego typu, których zadaniem jest bez fragmentowe rozerwanie i ochrona sprzętu pracującego w przemyśle

Płyty bezpieczeństwa HI-CV-S

Płyty bezpieczeństwa HI-CV-S

Płyty bezpieczeństwa typu HI-CV-S jest stosowana w aplikacjach przemysłowych w których zakres ciśnienia roboczego jest bliski ciśnieniu rozerwania

Płyta Bezpieczeństwa Sani-V

Płyta Bezpieczeństwa Sani-V

Płyta o wysokiej wydajności do zastosowań z aplikacjami czyszczącymi CIP / SIP o lekkiej konstrukcji oraz uproszczonej obsłudze oraz minimalnym ryzyku związanym z uszkodzeniem podczas instalacji.

Panele dekompresyjne Sani-V-S

Panele dekompresyjne Sani-V-S

Płyta o wysokiej wydajności oraz zwiększonej odporności na podciśnienie do zastosowań z aplikacjami czyszczącymi CIP / SIP zalecane do produkcji spożywczej.

Płyta Bezpieczeństwa VV-S

Płyta Bezpieczeństwa VV-S

Płyta Bezpieczeństwa Fike typu VV-S (prostokątna) jest membraną kompozytową (sst/tef/sst), wysoko wytrzymałościową.

Płyta bezpieczeństwa EleGuard1

Płyta bezpieczeństwa EleGuard

Fike EleGuard jest pojedynczym elementem odprowadzającym wybuchy, specjalnie zaprojektowanym dla przenośników kubełkowych, aby chronić je przed eksplozjami.

Płyta Bezpieczeństwa FLEX-V

Płyta Bezpieczeństwa FLEX-V

Płyta bezpieczeństwa do zastosowania w urządzeniach o wysokiej wydajności, do ochrony przed skutkami wybuchów pyłów oraz gazów.

Osłona pogodowa ExCover

Osłona pogodowa ExCover

W tych aplikacjach gdzie zastosowane są płyty bezpieczeństwa a czynniki zewnętrzne takie jak brud, śnieg, wiatr i lód mogą zakłócić ich prace, lub tam gdzie wentylatory i klimatyzatory są używane do bezpiecznego obiegu powietrza, zaleca się stosowanie osłon typu „Ex-Cover”.

Spotkajmy się!

"CORONA" Biuro Inżynieryjno-Handlowe
ul. Johna Baildona 16/27 , 40-115 Katowice

Zadzwoń do nas!

tel. +48 32 255 53 53
fax:+48 32 720 20 88
Serwis: +48 32 258 56 43

Napisz do nas!

Biuro: biuro@corona.org.pl
Serwis: serwis@corona.org.pl

Menu

© 2018 Copyright by CORONA Serwis | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności

czech_flag english_flagpoland_flagrussia_flag lithuania_flag