CORONA

Niemiecki producent pomp zębatych do tłoczenia cieczy o dużej lepkości. Na światowych rynkach działa od przeszło 75 lat.

Niemiecki producent osprzętu elektrycznego dla obszarówniebezpiecznych.Skrzynki połączeniowe rozgałęźne ATEX, złącza wysokonapięciowe, wpusty kablowe, zaślepki Ex

Niemiecka firma przodująca w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz armatury przemysłowej. Dostawca zabezpieczeń typu przerywacze płomieni i zawory oddechowe  m.in. dla rafinerii i baz paliwowych.

Płyta Bezpieczeństwa FLEX-V

 

Płyta bezpieczeństwa do zastosowania w urządzeniach o wysokiej wydajności, do ochrony przed skutkami wybuchów pyłów oraz gazów. W przeciwieństwie do tradycyjnych płyt FLEX-V powraca do swojego pierwotnego położenia na końcu procesu upuszczenia wybuchu. Tym samym ponownie pokrywa około 90% światła otworu, dzięki czemu zmniejsza możliwość dostania się świeżego powietrza (tlenu) do zabezpieczonego urządzenia. W związku z ponownym zamknięciem światła otworu, sam proces odpowietrzania jest skrócony i nie ma ryzyka wtórnych wybuchów w jego wnętrzu. Ponadto ponowne zamknięcie umożliwi skuteczne działanie systemów przeciwpożarowych jak zraszacze lub mgły / pary.

 

 

 

 

 

 

 

 

"CORONA"
Biuro Inżynieryjno-Handlowe

ul. Johna Baildona 16/27
40-115 Katowice
+48 32 255 53 53
+48 32 720 20 88
biuro@corona.org.pl