Pierwsza pomoc, pierwszy golf, pierwsi na mecie!

Pierwsza pomoc, pierwszy golf, pierwsi na mecie!

Każdą organizację tworzą ludzie, to właśnie oni są najcenniejszą wartością i siłą firmy CORONA. Wspólne spędzanie czasu i dbanie o wzajemne relacje jest dla nas w związku z tym bardzo ważne. Dlatego zdecydowaliśmy się spędzić wspólnie trochę czasu także poza pracą. Tym razem postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym.

kurs pierwszej pomocy

Zaczęliśmy od profesjonalnego kursu pierwszej pomocy. Wyciągnęliśmy z tego szkolenia ogromną lekcję. Nabyte umiejętności maja pozwolić nam na odpowiednie reagowanie podczas wypadku, a także w sytuacjach zagrożenia życia.

szkolenie z pierwszej pomocy corona

Następnym krokiem była nauka gry w golfa, nauczyliśmy się nie tylko tego jak prawidłowo trzymać kij czy wykonać swing, ale również nie obca jest nam etykieta golfowa. Warto przyznać, że szło nam na prawdę dobrze – trener rozpoznał w niektórych spore talenty golfowe. Gratulujemy również zwycięzcom przeprowadzonego konkursu!

Całość wydarzenia zakończyło wspólne grillowanie. Postanowiliśmy jednak, nie spoczywać na laurach, dlatego kolejna atrakcją były wyścigi na profesjonalnym torze kartingowym.

Tego typu rozrywka to nie tylko świetna zabawa, ale również znaczna dawka adrenaliny! Spędziliśmy wspólnie bardzo miły czas, dlatego zbieramy już pomysły na kolejne, nowe wydarzenia.

 

 

czech_flag english_flagpoland_flagrussia_flag lithuania_flag