Transformer Protector – jak działa? ANIMACJA

Transformer Protector – jak działa? ANIMACJA

transformer protector

Razem z wiodącym polskim ubezpieczycielem stworzyliśmy animację przedstawiającą, jak wygląda proces powstawania eksplozji w wyniku awarii transformatora. Co najważniejsze, na wizualizacji można zobaczyć, jak w takiej sytuacji działa Transformer Protector.

Jak wiadomo, transformator to urządzenie generujące potężną ilość energii elektrycznej. Wypełniony jest łatwopalnym olejem oraz pracuje nieustannie bez przerwy nawet przez kilkanaście lat. Jego awaryjność jest zatem bardzo wysoka. Stwarza to duże zagrożenie eksplozji i pożaru, co z kolei skutkować może dużymi zniszczeniami, zatrzymaniem produkcji, wielomilionowymi stratami i wielomiesięcznymi naprawami. Dlatego niezwykle istotne staje się odpowiednie i skuteczne zabezpieczenie. Takim jest właśnie Transformer Protector.

Poniższa animacja pokazuje dwie wersje sytuacje, w których dochodzi do awarii transformatora. W pierwszej zobaczymy, co dzieje się, kiedy nie ma żadnych zabezpieczeń. W kolejnej części dowiemy się, dlaczego warto zainstalować Transformer Protector.

https://www.youtube.com/watch?v=DjKG2ExMeGc

czech_flag english_flagpoland_flagrussia_flag lithuania_flag