CORONA

Niemiecka firma przodująca w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz armatury przemysłowej. Dostawca zabezpieczeń typu przerywacze płomieni i zawory oddechowe  m.in. dla rafinerii i baz paliwowych.

Amerykańska firma, działająca od 1847 r. Lider w branży technologii ciśnieniowych. Od początku XXI w. działa w fuzji z firmą Anderson Greenwood.

Niemiecki producent osprzętu elektrycznego dla obszarówniebezpiecznych.Skrzynki połączeniowe rozgałęźne ATEX, złącza wysokonapięciowe, wpusty kablowe, zaślepki Ex

GOTHE&CO

 

Firma Gothe została założona w 1922 roku w Mülheim an der Ruhr przez Heinricha Gothe. Początkowo firma specjalizowała się w dostarczaniu rozwiązań przeciwwybuchowych dla górnictwa. Przez lata swojego funkconowania na rynku Gothe stale poszerzało swój asortyment. Obecnie rozwiazania oferowane przez GOTHE&CO. są stosowane na całym świecie zarówno w górnictwie jak i wielu innych gałęziach przemysłu np. w przemyśle energetycznym, morskim, petrochemicznym.

Bogata oferta produktów firmy GOTHE&CO. obejmuje m.in.:

- skrzynki połączeniowe nisko i wysokonapięciowe z certyfikatami ATEX;


- wpusty kablowe (dławiki) w wielu wersjach wykonania - do zastosowań górniczych i przemysłowych;

- zaślepki, kompensatory zmiany ciśnienia, adaptery itp.;


- złącza dla kabli wysokiego napięcia do 8 kV;

- obudowy oświetleniowe ATEX

 

Produkty firmy Gothe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu:

górnictwo , farmy wiatrowe , budowa tuneli , zakłady przemysłowe ,platformy wiertnicze, porty , przemysł chemiczny i wiele innych.

 

 

 

 

Skrzynki Połączeniowe i rozdzielacze ATEX do 36 kV są dostępne w wykonaniu przeciwwybuchowym, IP68 i przemysłowym z blachy stalowej lub nierdzewne.

Dowiedz się więcej

Zakres produktów wynosi Od 600 do 25.000 V, 145 do 500 amperów, Patton & Cooke projektuje i produkuje końcowe złączki kablowe, skrzynki połączeniowe oraz rozdzielacze

Dowiedz się więcej

Wpusty Kablowe i zaślepki
o średnicach zewnętrznych od 5 do 122 mm

Dowiedz się więcej

"CORONA"
Biuro Inżynieryjno-Handlowe

ul. Johna Baildona 16/27
40-115 Katowice
+48 32 255 53 53
+48 32 720 20 88
biuro@corona.org.pl