Pompy zębate Dudek-Pumpen

Pompy zębate
Dudek-Pumpen

Niemiecka firma Dudek-Pumpen, z siedzibą w Hamburgu, od przeszło 75 lat produkuje pompy zębate do tłoczenia cieczy o dużej lepkości. Tak długi okres istnienia przedsiębiorstwa stanowi solidną gwarancję jakości, stojącej na najwyższym światowym poziomie.

 

PRODUKTY

POMPY ZĘBATE W WYKONANIU DLA ZASTOSOWAŃ CHEMICZNYCH

POMPY ZĘBATE W WYKONANIU DLA ZASTOSOWAŃ CHEMICZNYCH

Szereg DCP ze stali kwasoodpornej: z pojedynczym lub podwójnym uszczelnieniem mechanicznym; ze sprzęgłem magnetycznym hermetycznie zamkniętym oraz z ogrzewanym korpusem pompy elektrycznie lub cieczą/parą

Pompy Dudek w wykonaniu ze stali kwasoodpornej

POMPY ZĘBATE DUDEK W WYKONANIU ZE STALI KWASOODPORNEJ

Od przeszło 75 lat firma DUDEK-PUMPEN produkuje pompy zębate do tłoczenia cieczy o dużej lepkości. Program produkcji zawiera pompy zębate w różnych wykonaniach. Oprócz pomp seryjnych oferowane są rozwiązania i warianty dla indywidualnych klientów. Podstawą sukcesów są: jakość produkcji, elastyczność i fachowe porady w rozwiązywaniu życzeń klientów.

Pompy Dudek ze sprzęgłem magnetycznym

POMPY ZĘBATE DUDEK ZE SPRZĘGŁEM MAGNETYCZNYM

Pompy Dudek szeregu MK są pompami zębatymi ze sprzęgłem magnetycznym. Uszczelnienie garnkowe sprzęgła magnetycznego zabezpiecza tłoczony czynnik przed przedostawaniem się na zewnątrz. Nie występuje tutaj żadne przechodzenie czynnika do atmosfery między wałem i korpusem pompy.

LOGO DUDEK

Dudek-Pumpen

Niemiecka firma Dudek-Pumpen, z siedzibą w Hamburgu, od przeszło 75 lat produkuje pompy zębate do tłoczenia cieczy o dużej lepkości. Tak długi okres istnienia przedsiębiorstwa stanowi solidną gwarancję jakości, stojącej na najwyższym światowym poziomie.

Technologie tłoczenia gęstych substancji wymagają zastosowania w pompach materiałów o wysokim współczynniku odporności. Stal służąca do wyrobu poszczególnych podzespołów pochodzi z najnowocześniejszych europejskich hut, w których poddawana jest uszlachetnieniu w skomplikowanych procesach chemicznych oraz termicznych. Dzięki najdoskonalszym surowcom i prefabrykatom, potężnemu doświadczeniu oraz przysłowiowej niemieckiej dokładności firma Dudek-Pumpen od lat przoduje w swojej branży, oferując pompy zębate dla przemysłu naftowego, do produkcji farb i lakierów, produkcji olejów spożywczych i środków paszowych oraz dla przemysłu ogólnochemicznego. Pompy zębate Dudek-Pumpen znajdują również zastosowanie w przemyśle budowy maszyn i urządzeń oraz w transporcie cieczy.

Firma CORONA sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem Dudek-Pumpen w Polsce. W ramach przedstawicielstwa oferujemy zarówno wyroby seryjne, jak i możliwość zaprojektowania oraz wykonania urządzeń jednostkowych, spełniających szczególne kryteria. CORONA zapewnia również pełny serwis pomp zębatych, włącznie ze stałym nadzorem nad bezpiecznym i prawidłowym ich funkcjonowaniem.

CORONA sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem Maag Pump w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa technicznego, transportu, montażu oraz pełnego serwisowania zakupionych urządzeń.

Spotkajmy się!

"CORONA" Biuro Inżynieryjno-Handlowe
ul. Johna Baildona 16/27 , 40-115 Katowice

Zadzwoń do nas!

tel. +48 32 255 53 53
fax:+48 32 720 20 88
Serwis: +48 32 258 56 43

Napisz do nas!

Biuro: biuro@corona.org.pl
Serwis: serwis@corona.org.pl

cropped-corona-favicon2-1.jpg
Menu

© 2018 Copyright by CORONA Serwis | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności

czech_flag english_flagpoland_flagrussia_flag lithuania_flag