CORONA

Zabezpieczenia przeciwwybuchowe Potentat w dziedzinie systemów przeciwwybuchowych. Producent pasywnych(płyty bezpieczeństwa) i aktywnych systemów zabezpieczeń (systemy HRD)

Niemiecki producent pomp zębatych do tłoczenia cieczy o dużej lepkości. Na światowych rynkach działa od przeszło 75 lat.

Niemiecka firma przodująca w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz armatury przemysłowej. Dostawca zabezpieczeń typu przerywacze płomieni i zawory oddechowe  m.in. dla rafinerii i baz paliwowych.

Detektor Pyłu DustEX (Odpylnie i odkurzacze przemysłowe)

 

Dla szeroko pojętych systemów odpylania, posiadamy w ofercie czujniki pyłu firmy Fike, które stanowią uzupełnienie oferowanych przez nas systemów.

Urządzenie umożliwia monitoring zapylenia (np. po stronie czystej urządzenia, gdzie wyznaczono strefę 22) dzięki czemu dopuszczalne jest zastosowanie wentylatora w wykonaniu standardowym (a nie ATEX-owym). 
W momencie wykrycia zabrudzeń powietrza po stronie czystej np. w wyniku uszkodzenia worka filtrowego, detektor poda sygnał do systemu sterującego o awaryjnym odstawieniu urządzenia.

 

 

 

 

 

 

 

"CORONA"
Biuro Inżynieryjno-Handlowe

ul. Johna Baildona 16/27
40-115 Katowice
+48 32 255 53 53
+48 32 720 20 88
biuro@corona.org.pl