CORONA zmienia się dla Was!

CORONA zmienia się dla Was!

Nowy rok to czas podsumowań, nowych postanowień i zmian. Również dla nas ten czas jest okresem refleksji i idealnym momentem by spojrzeć w przyszłość.

CORONA jest najstarszą Polską firmą, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa wybuchowego. Bogate doświadczenie jak i dynamiczny zespół inżynierów oraz najwyższej klasy rozwiązania techniczne sprawiają, że po prawie 30 latach działalności CORONA jest uznanym ekspertem w swojej branży.

Mając na uwadze powyższe, uznaliśmy że marka CORONA wymaga zmian wizerunkowych, które podkreślą unikalność naszej firmy na tle konkurencji.

Startujemy z nowym logotypem, który idealnie wrysowuje się w naszą pozycję na rynku.

Nasz nowy logotyp został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami marketingowymi.

Duże, grube i proste litery podkreślają siłę i stabilność, natomiast kolor granatowy reprezentuje wiedzę, moc i spójność.

Nowy sygnet nawiązuje do nazwy firmy a jednocześnie do zakresu jej działalności (wybuch). W sygnecie pojawiają się języki ognia (wybuchu), których ułożenie symbolizuje koronę (w domyśle pozycję lidera na rynku).
Natomiast ilość języków ognia (wybuchu) to 3, co jest odniesieniem do rodzinnego charakteru firmy.

Okrągły kształt sygnetu jest natomiast odniesieniem do hokejowego krążka i stanowi naturalne nawiązanie do Prezesa i założyciela marki CORONA i zasad fair-play.

CORONA zmienia więc swój wizerunek i podkreśla swoją unikalność. Otwieramy się jeszcze bardziej na naszych klientów i dla nich pomagamy, doradzamy i chronimy  infrastrukturę przemysłową, środowisko, życie oraz zdrowie ludzi.

czech_flag english_flagpoland_flagrussia_flag lithuania_flag