CORONA na SYMAS 2019

CORONA na SYMAS 2019

Zakończyła się 11 edycja Międzynarodowych Targów Materiałów Sypkich i Masowych. Wydarzenie, które odbywa się na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków, co roku przyciąga osoby i firmy związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych.

Jednym z istotnych elementów, budujących wartość Targów SYMAS jest program towarzyszący. Co roku dużym zainteresowaniem cieszą się seminaria “Workshops”, dotyczące nowych produktów, osiągnięć i pomysłów. Uczestnicy targów mogą brać udział w licznych prezentacjach prowadzonych przez specjalistów z branży.

Podczas tegorocznej edycji targów swój wykład pod tytułem ZAGROŻENIE WYBUCHEM W PROCESACH TRANSPORTU I MAGAZYNOWANIA MATERIAŁÓW SYPKICH wygłosił Michael T. Jobczyk – Certyfikowany manager odpowiedzialny za bezpieczeństwo techniczne w atmosferach potencjalnie wybuchowych.

Podczas wykładów omówiono zagrożenia występujące w procesach transportu i magazynowania materiałów sypkich oraz rozwiązania techniczne oparte na systemach bezpieczeństwa FIKE – światowego lidera w zakresie bezpieczeństwa wybuchowego.

Co więcej na okładce katalogu targowego pojawiła się również reklama firmy CORONA. To już trzecia edycja targów, gdzie nasza reklama gości na łamach przewodnika targowego. Jest nam bardzo miło, że Nasza reklama została doceniona przez organizatorów i klientów, z uwagi na silny przekaz marketingowy.

CORONA nie zwalnia tempa i intensywnie przygotowujemy się już na kolejne wydarzenia branżowe.

 

czech_flag english_flagpoland_flagrussia_flag lithuania_flag