CORONA na FORUM BEZPIECZEŃSTWA POLSKIEGO PRZEMYSŁU – PRZEMYSŁ DRZEWNY I PRZEMYSŁ KOMUNALNY

CORONA na FORUM BEZPIECZEŃSTWA POLSKIEGO PRZEMYSŁU – PRZEMYSŁ DRZEWNY I PRZEMYSŁ KOMUNALNY

PZU LAB, TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych wraz z firmą CORONA oraz innymi Partnerami i Instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo polskiego przemysłu mają zaszczyt poinformować o FORUM BEZPIECZEŃSTWA POLSKIEGO PRZEMYSŁU.

Forum Bezpieczeństwa Polskiego Przemysłu od wielu lat jest miejscem spotkań kluczowych przedstawicieli dla rozwoju gałęzi przemysłu, które jednocześnie są szczególnie narażone na niebezpieczeństwa o charakterze pożarowo wybuchowym, czy utratę ciągłości działania. Przemysł drzewny i przemysł komunalny mają ogromny wpływ na środowisko, kondycję krajowej gospodarki czy bezpieczeństwo ludzi.

W tym roku forum odbędzie się 22 października w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi,
a tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia będzie wpływ bezpieczeństwa na ciągłość działania.

Jest to kolejny event w którym swoje siły łączy największy Polski Ubezpieczyciel i Lider Bezpieczeństwa Wybuchowego. Długofalowa współpraca pomiędzy PZU i CORONA, to także korzyści dla polskich zakładów produkcyjnych. Systemy zabezpieczeń CORONA to nie tylko bezpieczeństwo instalacji dla naszych klientów, ale również możliwość obniżenia składki ubezpieczeniowej dla zakładu. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej to serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w tegorocznym FORUM BEZPIECZEŃSTWA, jak również na spotkanie z przedstawicielem naszej firmy – Patrykiem Kotułą –
Kierownikiem Działu Sprzedaży i Marketingu.

Mamy nadzieję, że zarówno prelekcje jak i możliwość rozmów z ekspertami w zakresie bezpieczeństwa, będą dla Państwa znakomitą okazją na nowe spojrzenie na tematykę zagrożeń występujących w Państwa zakładach.

czech_flag english_flagpoland_flagrussia_flag lithuania_flag