Bezpłomieniowe odciążanie


Bezpłomieniowe odciążanie wybuchu to unikatowa technologia, dzięki której możliwe jest stosowanie pasywnych metod zabezpieczania przeciwwybuchowego w zamkniętych pomieszczeniach, a nie tylko na otwartych przestrzeniach.

PRODUKTY

Przerywacz ognia FlameQuench II SQ

Przerywacz ognia FlameQuench II SQ

Przerywacz ognia FlameQuench II SQ jest jednym z elementów, które można użyć w kombinacji z płytami bezpieczeństwa. Przerywacz ognia FlameQuench II SQ jest jednym z elementów, które można użyć w kombinacji z płytami bezpieczeństwa. Składa się on z wielu plecionek stali nierdzewnej, które absorbują gorąco wytwarzające się podczas reakcji utleniania (wybuchu), co umożliwia wyprowadzanie wybuchów wewnątrz pomieszczeń bez niebezpieczeństwa płomieni i gwałtownej fali ciśnienia.

Przerywacz ognia Ele-Quench

Przerywacz ognia Ele-Quench (bezpłomieniowe odciążanie)

Fike projektuje proste i niezawodne rozwiązania przed wybuchami, tak aby spełnić wszystkie wymagania bezpieczeństwa. Średnio połowa wybuchów pyłów zbóż jest inicjowana w przenośnikach kubełkowych. Fike zaprojektował specjalnie dla tego problemu bezpłomieniowe odciążanie typu EleGuard współdziałające z płytą eksplozyjną, którą można bardzo łatwo zamontować na nogach i głowicy podnośnika. Do zastosowań wewnętrznych gdzie odprowadzenie wybuchu do atmosfery jest niepożądane lub wręcz niemożliwe, oferujemy przerywacze ognia, które współpracują z EleGuardem.

Spotkajmy się!

"CORONA" Biuro Inżynieryjno-Handlowe
ul. Johna Baildona 16/27 , 40-115 Katowice

Zadzwoń do nas!

tel. +48 32 255 53 53
fax:+48 32 720 20 88
Serwis: +48 32 258 56 43

Napisz do nas!

Biuro: biuro@corona.org.pl
Serwis: serwis@corona.org.pl

Menu

© 2018 Copyright by CORONA Serwis | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności

czech_flag english_flagpoland_flagrussia_flag lithuania_flag