CORONA

Amerykańska firma, działająca od 1847 r. Lider w branży technologii ciśnieniowych. Od początku XXI w. działa w fuzji z firmą Anderson Greenwood.

Automatik pelletizing systems od dziesięcioleci znany jest z produkcji systemów granulacji najwyższej jakości oraz uznawany za lidera granulacji wodnej.

Niemiecki producent pomp zębatych do tłoczenia cieczy o dużej lepkości. Na światowych rynkach działa od przeszło 75 lat.

AERO, CENTRO, DURO

 

Wydajna technologia osuszania granulatu przeznaczona do wielu zastosowań

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydajne suszenie granulatu jest gwarantem wysokiej jakości. Jako, że różne rodzaje granulatu mają różne właściwości,  obowiązkowa jest optymalizacja procesu osuszania. Automatik Plastics Machinery jest jedynym dostawcą, który zaspokaja różnorodne potrzeby w obszarze osuszania: AERO – suszarka udarowa, CENTRO – suszarka wirówkowa, DURO – suszarka taśmowa. Suszarki są stosowane w połączeniu zarówno z systemem granulacji SPHERO jak i z systemami M-USG i P-USG, w zależności od wymagań stawianych przez klienta.

Korzyści:

  • Wysoka jakość zarówno dla niepretworzonych polimerów, różnego rodzaju mieszanek jak i dla produktów bez wypełniaczy lub wzmocnień oraz dla elastomerów;
  • Możliwość suszenia grudek o kształcie kulistym i cylindrycznym oraz mikrodrobinkowych mieszanek;
  • Szeroki zakres przepustowości: od małych ilości materiału do 4000 kg/h;
  • Równomierne rozprowadzanie materiału;
  • Energooszczędność .

"CORONA"
Biuro Inżynieryjno-Handlowe

ul. Johna Baildona 16/27
40-115 Katowice
+48 32 255 53 53
+48 32 720 20 88
biuro@corona.org.pl